بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/24 - 14:20
  • - تعداد بازدید: 25
  • - تعداد بازدیدکننده: 22
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

همایش تشویق و تقدیر از دانش آموزان برتر استان چهارمحال و بختیاری در جشنواره ها، مسابقات کشوری، المپیادها های دانش آموزی و رتبه های برتر کنکور سراسری برگزار شد

در راستای تکریم و الگو سازی از مستعدان برتر با همکاری بنیاد نخبگان و آموزش و پرورش استان از دانش آموزان برتر استان چهارمحال و بختیاری برگزیده جشنواره ها، مسابقات ملی، المپیادهای دانش آموزی و رتبه های برتر کنکور سراسری تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

مجتبی بنیادیان رییس بنیاد نخبگان استان در این همایش با اشاره به اینکه رسالت اصلی بنیادهای نخبگان شناسایی، حمایت و هدایت مستعدان برتر و سرآمدان می باشد، وی خاطر نشان کرد تجلیل از سرآمدان و مستعدان برتر  استان نیز از اهم برنامه های این بنیاد است.

بنیادیان هدف اصلی برگزاری این برنامه ها را ایجاد انگیزه تلاش و ابتکار و الگوسازی برای انتقال تجارب و هدایت جوانان و نوجوان دانست و افزود: به افرادی نخبه اتلاق می شود که اثرگذاری مثبت و بارزی در جامعه داشته باشد و خوشبختانه شما دانش آموزان در مسیر نخبگی قرار گرفته اید و امید می رود با پشتکار و ممارست در آینده نخبگان اثرگذاری در جامعه باشید.

رئیس بنیاد نخبگان استان با اشاره به اینکه موفقیت امروز این دانش آموزان نتیجه تلاش خود و زحمات مربیان ایشان است، افزود: افرادی که در کشور به موفقیت دست می یابند می بایست حق کشور را با خدمت گزاری ارزنده به مردم و میهن ادا کنند.

افشین امیریان مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن خیرمقدم به حاضرین در همایش بر تداوم تجلیل و تقدیر از مستعدان تأکید کرد و افزود: نیاز امروز جامعه، توجه به جوانان مستعد می باشد و بهره گیری از این قشر در مسیر پیشبرد اهداف کشور حائز اهمیت است.

وی گفت: با تمامی مشکلاتی که در کشور وجود دارد، نخبگان و مستعدان برتر توانسته اند برای ایران موفقیت و پیشرفت قابل توجهی در بحث علم و فناوری به ارمغان آورند. امیریان افزود: امید است شما دانش آموزان موفق با تلاش مضاعف و دست یابی به مدارج بالای علمی به جامعه خود خدمت کنید.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از دانش آموزان برتر استان با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 164855
مدیر چهارمحال و بختیاری
خبرنگار

مدیر چهارمحال و بختیاری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید