بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/05/01 - 11:42
  • - تعداد بازدید: 247
  • - تعداد بازدیدکننده: 233
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست هم اندیشی نخبگان و مستعدان برتر با استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد

با حضور استاندار و مدیران استانی نشست هم اندیشی با نخبگان و مستعدان برتر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

در این نشست غلامعلی حیدری گفت: یکی از رسالت های بنیاد نخبگان نخبه شناسی و استفاده از نخبگان در پیشبرد اهداف کشور و نیز نگهداشت نخبگان و سرآمدان در استان است. طی صحبت هایی که با رئیس بنیاد نخبگان داشتیم متوجه شدیم که مستعدین و نخبگان رشته مکانیک تعداد زیادی هستند که نشان دهنده این است که علاوه بر نخبه علمی، در استان استعداد مهارتی و صنعتی زیادی وجود دارد.

وی افزود: مستعدین در مورد بکارگیری و جذب در دستگاه های اجرایی درخواست هایی داشتند که ما به جد پیگیر آن هستیم، در جلسه هیأت دولت یکی از موضوعات مطرح شده بکارگیری نخبگان است، که بخشی از پیگیری آن استانی است که پیگیر آن هستیم و بخشی از آن در سطح کلان و کشور باید تصمیم گیری شود که در حال رایزنی و مرتفع کردن مشکلات موجود می باشیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: سن مدیریتی در استان در این 2 سال اخیر تا 15 سال جوانتر شده است؛ علاوه بر جوان گرایی سعی بر این شده است که مدیران از نخبگان استان انتخاب شوند. ما در استان با استفاده از ظرفیت نخبگان و بکارگیری آنها می توانیم پیشرفت های خوبی در اشتغال پایدار، تاسیس خانه های خلاق و همچنین توسعه شرکت های دانش بنیان داشته باشیم.

حیدری افزود: رئیس بنیاد نخبگان استان استفاده از ظرفیت نخبگان را پیگیری و در قالب کارگروه برنامه ریزی کنند، ما نیز از نخبگان و مستعدان حمایت می کنیم و با حضور دکتر دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و رئیس بنیاد ملی نخبگان امید بر این است که در استان اتفاقات بهتری رقم بخورد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 166501
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید