بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/06/26 - 08:20
  • - تعداد بازدید: 102
  • - تعداد بازدیدکننده: 100
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با امکان جذب و استخدام/

نشست معرفی هشتمین دوره کارآموزی همراه اول برگزار می‌شود

نشست مجازی معرفی دوره هشتم کارآموزی همراه اول ویژه مخاطبان بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، به‌منظور همکاری با «آکادمی همراه اول» برای برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، نشست معرفی هشتمین دوره کارآموزی همراه اول برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان، روز سه‌شنبه 28 شهریور 1402 ساعت 17 تا 19 به همت  بنیاد نخبگان استان تهران به‌ صورت مجازی برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین آکادمی، شناخت دوره‌های کارآموزی همراه اول و نحوه ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها است.

آکادمی همراه اول وابسته به شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال مشغول به فعالیت است و به پشتوانه تجربه آموزش و توسعه نیروی انسانی خانواده همراه‌ اول می‌کوشد نیازهای آموزشی عمومی، تخصصی و شکاف میان تحصیلات آکادمیک و فضای کار را پوشش دهد. این آکادمی برای تقویت مهارت‌های تخصصی بازار‌ کار و بهبود رزومه متقاضیان، دوره‌های کار‌آموزی را در بخش‌های مختلف همراه اول برگزار‌ می‌کند.

دوره هشتم کارآموزی همراه اول با بیش از 100 موقعیت از اواخر آبان ماه سال جاری طی چهار ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه، افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد.

کسب تجربه در مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ حوزه ICT، دریافت حقوق و بیمه حین دوره و دریافت گواهی معتبر در پایان دوره، مزیت‌هایی است که شرکت‌کنندگان در هشتمین دوره کارآموزی همراه اول از آن بهره‌مند خواهند شد. ثبت‌نام و شرکت در این دوره رایگان است.

مشابه هفت دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

این نشست ویژه تمامی دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری است که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی یا تخصص آنان مرتبط است (مشاهده تمامی موقعیت‌ها).

تمامی مخاطبان بنیاد نخبگان اعم از دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر ساکن استان تهران که شرایط فوق را دارند و علاقه‌مند به شرکت در این نشست هستند، می‌توانند با مراجعه به https://hamandishan.bmn.ir درخواست خود را ثبت کنند:

مهلت ثبت‌نام برای حضور در نشست تا پایان روز یکشنبه 26 شهریور است.


  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 167261
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید