بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/16 - 09:19
  • - تعداد بازدید: 31
  • - تعداد بازدیدکننده: 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست ستاد استانی برنامه ملی شهاب برگزار شد

جلسه ستاد استانی برنامه ملی شهاب با حضور مسئولان بنیاد نخبگان و آموزش و پرورش در محل اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

در این نشست افشین امیریان مدیرکل آموزش و پرورش استان بر اجرای کارآمد برنامه شهاب در استان تاکید کرد و گفت لازمه این امر فراهم نمودن زیرساخت اجرای این برنامه از جمله آموزش مجریان و طراحی سامانه مربوطه می باشد.

وی یکی از اهداف نظام آموزشی برنامه شهاب را فراهم کردن بستر مناسب برای شناسایی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در پایه ابتدایی دانست و اظهار داشت: تبیین جایگاه این برنامه برای مجریان طرح از اهمیت زیادی برخوردار است که باید عوامل، ابعاد و ماهیت این طرح را به خوبی درک کنند تا بتوان به اهداف برنامه دست یافت.

امیریان اظهار امیدواری کرد این برنامه در صورت فراهم شدن امکانات، با همکاری بنیاد نخبگان در سال جاری تحصیلی در همه مناطق استان اجرا شود.

عمار ادیم کارشناس امور نخبگان بنیاد نخبگان استان با بیان اینکه متاسفانه به علت همه گیری کرونا در دو سال گذشته، اجرای برنامه شهاب در کشور با اختلال مواجه شد و امید است با گذر از این بحران، اجرای این برنامه در استان طبق دوره های قبل از همه گیری کرونا به خوبی اجرا شود و بنیاد نخبگان نیز در راستای اجرای برنامه اهتمام خواهد نمود.

در پایان جلسه بر تداوم برگزاری جلسات هماهنگی اجرای برنامه شهاب در استان تاکید شد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 164717
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید