بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/11/19 - 14:57
  • - تعداد بازدید: 167
  • - تعداد بازدیدکننده: 158
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست جهاد تبیین ارزش های انقلاب اسلامی در بین مستعدان برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، نشست جهاد تبیین ارزش های انقلاب اسلامی با حضور رئیس دانشگاه شهرکرد، رئیس بنیاد نخبگان، تعدادی از مستعدان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه شهرکرد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

در این نشست که در مسجد دانشگاه شهرکرد برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین صفی عضو شورای علمی بنیاد نخبگان استان و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان گفت: پیشرفت انقلاب با نقش عامه مردم مستقیماً مرتبط است و هرچه این نقش پررنگ‌تر و حضور مردمی قوی‌تر، متحدتر و برخوردار از عقاید اصیل و مبتنی بر فرهنگ عمومی  و رهبری مدبرانه و توانا باشد، میزان موفقیت بیشتر خواهد بود.

صفی گفت: انقلاب اسلامی ایران در زمینه حضور مردمی، یک نمونه منحصر به فرد و بی‌نظیر بوده و این حضور گسترده، یک ویژگی بارز در مراحل مختلف آن است. انقلاب اسلامی در مرحله وقوع با رهبری مدبرانه و قاطع حضرت امام (ره) و حضور پررنگ مردم توانست ابتکار هرگونه عمل بازدارنده‌ای را از رژیم وابسته، عقب مانده، مستبد و فاسد پهلوی گرفته و در 22 بهمن 1357 قدرتمندانه پیروزی را به دست آورد.

در حاشیه این نشست، مراسم اهتزاز پرچم، پیاده روی از درب اصلی تا مسجد دانشگاه شهرکرد و زیارت قبور مطهر شهدای گمنام با حضور دانشگاهیان و مستعدان برتر برگزار شد.

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 164344
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید