بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/06/22 - 12:54
  • - تعداد بازدید: 191
  • - تعداد بازدیدکننده: 186
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست ارزیابی پیشنهاده های مطرح شده در طرح توسعه هسته های مسئله محور اعضای هیئت علمی برگزار شد

جلسه داوری و ارزیابی پیشنهاده های ارائه شده به بنیاد نخبگان استان مربوط به طرح توسعه هسته های مسئله محور اعضای هیئت علمی(طرح شهید دکتر بهشتی) با حضور سرپرست بنیاد نخبگان، داوران، راهبران هسته، دبیر هیئت اندیشه ورز بنیاد و نماینده واحد اقتصادی صاحب مسئله، در بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری

یعقوب طادی سرپرست بنیاد نخبگان استان گفت: به‌ منظور شبکه‌­سازی میان اساتید برتر و نخبه و زمینه‌­سازی برای اثرگذاری آن­ها در حل مسائل و چالش‌­های اساسی کشور، بنیاد ملی نخبگان شیوه نامه هسته‌های مسئله‌محور اعضای هیئت علمی را تدوین کرده و از نتایج مطالعات آن­ها برای اثرگذاری در حل مسائل مهم کشور پشتیبانی نهادی می­‌کند. ایشان تصریح کردند در این خصوص نامه ای به تمام دستگاه های اجرایی، آموزشی پژوهشی استان چهارمحال و بختیاری ارسال شده است و از آنها دعوت شده تا مسائل اساسی خود را در قالب این طرح ارائه نمایند تا ضمن رفع مسئله، ارتباط دانشگاه با صنعت و اجتماع عمیق تر شده و اساتید دانشگاه هم در حل مسائل جامعه و صنعت بیش از پیش فعال گردند.

یعقوب طادی گفت: در کل می توان اهداف تدوین و اجرای این شیوه‌نامه را بصورت زیر خلاصه نمود:

* کمک به شبکه‌سازی میان اعضای هیئت علمی برتر و بین دانشگاه‌­ها با هدف تقویت همکاری‌های علمی و انتقال تجارب ایشان به‌ منظور شناسایی و حل مسائل کشور؛

* تشویق نهادهای دولتی و غیردولتی به حل مسائل جامعه و صنعت توسط افراد یا گروه‌های مستعد برتر و نخبه؛

* زمینه­‌سازی برای توسعه اثرگذاری اعضای هیئت‌علمی، دانش‌آموختگان تحصیلات تکمیلی و دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های علمی در حل مسائل واقعی جامعه و صنعت

یعقوب طادی گفت: نشست امروز به منظور ارائه و توضیح شرکت کنندگان در مورد پیشنهاده های ارسال شده و همچنین برنامه ریزی مراحل انجام طرح، برگزار شده است.

در ادامه حاضرین نظرات تکمیلی خود را در راستای تکمیل و اصلاح پیشنهاده های مربوطه، ارائه نمودند و به بحث و گفتگو پرداختند.

 

------------------------------------------------

صفحه مجازی در پیام رسان ایتا:   eitaa.com/chbbmn

صفحه مجازی در پیام رسان بله:   ble.ir/chb_bmn

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 167248
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید