بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/06/26 - 08:18
  • - تعداد بازدید: 141
  • - تعداد بازدیدکننده: 139
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌برتر در شرکت‌های دانش‌بنیان

با هدف بهره‌مندی شرکت­‌های دانش‌بنیان از ظرفیت استعداد­های‌برتر اولین دوره جذب استعداد­های‌برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، با هدف بهره‌مندی شرکت­‌های دانش‌بنیان از ظرفیت استعداد­های برتر اولین دوره جذب استعداد­های برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می ‌شود.

در این طرح پس از احصا موقعیت‌­های شغلی شرکت­های دانش بنیان، بنیاد ملی نخبگان مستعدان مورد تایید را به منظور جذب در حوزه‌­های مرتبط با نیاز­های شغلی احصا شده معرفی می­‌کند.

 نکات شرکت در فراخوان

  1. مدت زمان فراخوان تا تاریخ 31 شهریور ماه 1402 خواهد بود و شرکت­ه ا در این بازه زمانی فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند.

  2. اطلاعات ثبت شده توسط شرکت ­ها پس از بررسی و تأیید، در اختیار برگزیدگان بنیاد قرار خواهد گرفت. لذا پیشنهاد می ­شود موارد درخواستی سامانه را به صورت کامل تکمیل کنند.

  3. پس از اتمام مهلت فراخوان، بنیاد با بررسی و ارسال موقعیت­ های شغلی احصا شده برای برگزیدگان، سرمایه ­های انسانی متناسب با نیاز­ شرکت­ها را به ایشان معرفی خواهد کرد.

  4. این فراخوان مختص به ثبت موقعیت­ های شغلی شرکت­ها است. فراخوان­ مربوط به شناسایی متقاضیان برای جذب از طریق سامانه بنیاد اطلاع رسانی می ­شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص فراخوان، ابتدا «پرسش­های متداول بخش خصوصی» را مطالعه کرده و در صورت عدم رفع پرسش می­توانید با شماره  91008100 - 021 مرکز پاسخگویی شرکت­های دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان تماس حاصل فرمائید.

جهت شرکت در فراخوان لازم است با مراجعه به قسمت «ثبت اطلاعات شرکت»، اطلاعات و  موقعیت­های شغلی مورد نیاز شرکت را  ثبت و ارسال کنید.  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 167260
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید