بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/11/19 - 14:42
  • - تعداد بازدید: 332
  • - تعداد بازدیدکننده: 224
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دیدار رییس بنیاد نخبگان استان و تعدادی از مستعدان برتر استان با خانواده جانبازان و ایثارگر دفاع مقدس

همزمان با ایام الله دهه فجر رییس بنیاد نخبگان و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشاور استاندار در امور ایثارگران به همراه تعدادی از مسئولین و مستعدان برتر استان با خانواده شهدا و ایثارگران تحت حمایت بنیاد نخبگان، دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

در این دیدارصمیمی رییس بنیاد نخبگان استان، ضمن تجلیل از خانم سیده مهسا صالحی ریحانی فرزند ایثارگر سید مسعود صالحی ریحانی و آقای سید احمد عسگری فرزند جانباز 70 درصد سید جعفر عسکری گفت: تجلیل و تکریم از خانواده شهدا و ایثارگر نقش مهمی در پاسداشت این عزیزان و همچنین تقویت روحیه تلاش فرزندان آنها در راستای توسعه و پیشرفت کشور خواهد داشت.

مجتبی بنیادیان به نقش بی بدیل شهداء و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدش اشاره کرد و تصریح کرد: اگر چه در چهار دهه اخیر دفاع از خاک و میهن یک جهاد واجب برای همگان بود، امروز جهاد علمی در کشور مطرح می باشد که خانواده و فرزندان شهداء و ایثارگران باید ادامه دهنده راه این بزرگواران و پیشتازان مسیر تعالی و پیشرفت جامعه باشند.

بنیادیان با اشاره به اینکه نیروی انسانی مستعد و نخبه یکی از سرمایه های اصلی کشور هستند افزود: توجه به نیازهای روحی و معنوی اجتماع نخبگانی یکی از رسالت های بنیادملی نخبگان می باشد برهمین اساس برگزاری چنین برنامه های می تواتند اعتماد به نفس مستعدان برتر را در راستای پیشرفت و توسعه جامعه برانگیزد.

در ادامه اسماعیل عسکری رییس بنیاد شهد و امور ایثارگران ضمن ابراز خرسندی از ارتباط با مستعدان برتر و فعالیت های اثرگذار و خدمات ارزنده آنها در کشور گفت: سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران گر چه نمی تواند زحمات و ایثار گیری شهدا و جانبازان را جبران کند اما می تواند دلگرمی برای خانواده آنها باشد.

عسکری با تاکید بر آنکه  فرزندان شهداء و جانبازان  ادامه دهنده راه پدرران خود می باشند افزود همانطور که مشاهده می کنید آنها توانسته اند با تلاش و کوشش خود به درجات بالای علمی دست پیدا کنند و اثرات خوبی در جامعه از خود به جایی بگذارند.

عسکری گفت: باید مسئولین به اهمیت جوانان خوش فکر با انرژی و مبتکر کشورمان پی ببرند و بستر رشد و تعالی آنها را در راستای توسعه و پیشرفت جامعه  فراهم کنند.

گودرزی رییس دفتر ایثارگران استانداری گفت: امروز فرزندان این عزیزان در راستای اعتلای و پیشرفت کشور به خوبی حرکت کرده اند و الگوی خوبی برای جوانان این مرز و بوم می باشند.  

خانم سیده مهسا صالحی ریحانی دانشجویی برتر و مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان ، آقای سید احمد عسکری قاضی و دکتری حقوق جزا و جرم شناسی اشاره داشتند، توجه مسئولین و فراهم کردن بستر مناسب برای پیشرفت علمی و فناوری مستعدان برتر می تواند انگیزه مضاعفی در راستای اثر گذاری بیشتر در جامعه را در پی داشته باشد.

ایشان در ادامه ابراز کردند:  ما به خود می بالیم که در خانواده شهید و ایثارگر رشد یافتیم و در تلاش هستیم ادامه دهنده راه آنها باشیم و برای آبادانی و پیشرفت کشور عزیزمان بی وقفه تلاش کنیم

لازم به ذکر است: در پایان رییس بنیاد نخبگان با تقدیم لوح تقدیر و  هدیه ای از فعالیت های علمی خانم مهسا صالحی فرزند ایثارگر سید مسعود صالحی و سید احمد عسکری فرزند سید جعفر عسکری جانباز 70 درصد تجلیل کرد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 164343
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید