بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/08/20 - 12:34
  • - تعداد بازدید: 193
  • - تعداد بازدیدکننده: 188
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری برنامه یک روزه علمی، فرهنگی ویژه مستعدان برتر چهارمحال و بختیاری

در راستای اجرایی سازی برنامه های علمی، فرهنگی مصوب بنیاد ملی نخبگان، برنامه یک روزه با حضور ریاست بنیاد نخبگان، کارشناسان و مستعدان برتر(خواهران) چهارمحال و بختیاری در شهرستان سامان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

در این برنامه یک روزه ابتدا مستعدان برتر از شرکت لبنیات پاک پی بازدید کردند، شرکت کنندگان با حضور در خط تولید شرکت، با مراحل فرآوری و بسته بندی لبنیات آشنا شدند. سپس کارشناسان شرکت در قسمت آزمایشگاه توضیحاتی در خصوص بار میکروبی و نحوه ی آزمایش های شیر ورودی و محصولات خروجی ارائه دادند و در ادامه مستعدان برتر با مسئولین شرکت در خصوص چالش ها جهت افزایش راندمان تولید شرکت به بحث و گفتگو پرداختند.

مستعدان برتر در گام دوم برنامه، در کارگاه تشویق و مشاوره پیش از ازدواج در مجموعه اقامتی تفریحی کوثر شهر سامان شرکت کردند.

در گام سوم برنامه مستعدان برتر با امام جمعه شهرستان سامان دیدار کردند و ضمن برگزاری نماز جماعت در کارگاه مبانی اندیشه های اسلامی حضور یافتند. پس از آن یعقوب طادی ریاست بنیاد نخبگان در خصوص طرح های بنیاد نخبگان و چشم انداز بنیاد در آینده با مستعدان برتر به بحث و گفتگو پرداخت و در ادامه ریاست و کارشناسان بنیاد نخبگان استان پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان بودند.

 شرکت کنندگان پس از برگزاری مسابقه ورزشی و دریافت جوایز نفیس در گام آخر از پل تاریخی زمانخان بازدید به عمل آوردند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 168183
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید