بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/03/13 - 13:28
  • - تعداد بازدید: 137
  • - تعداد بازدیدکننده: 114
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اولین گفتاورد ملی نخبگان با شعار نخبگان، حکمرانی دانش بنیان به همت بنیاد ملی نخبگان برگزار می شود

بنیاد نخبگان در راستای اجرایی کردن شعار سال و مشارکت ‌دهی مردم در امور، نخستین گفتاورد ملی با شعار "نخبگان؛ حکمرانی دانش‌بنیان" را به مرحله اجرا گذاشته است و از ایده‌ های مردمی استقبال و حمایت می‌کند.

یعقوب طادی رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری گفت: گفتاورد ملی نخبگان بستری برای ارائه چرخش‌ های تحول ‌آفرین است که در محورهای مالی و پولی، منابع طبیعی، امنیت غذایی، نظام سلامت و حکمرانی و سیاست برگزار می‌شود.

وی با بیان جزییات این رویداد ملی تصریح کرد: در نخستین گفتاورد ملی نخبگان، افراد در هر سطح از تحصیلات و در هر حرفه و شغلی می‌توانند ایده‌ های خود را در راستای رفع مساله و مشکلی از کشور در این رویداد ثبت کرده و در این رقابت شرکت کنند.

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه با دعوت از همه اقشار مردم استان برای شرکت در این رویداد ملی یاد آور شد: در مرحله منطقه ‌ای این رویداد، شرکت‌ کنندگان استان ‌های چهارمحال و بختیاری، اصفهان، قم و مرکزی ایده ‌های خود را به دبیرخانه ارسال می‌کنند و پس از رقابت با یکدیگر ایده‌ های برتر به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند.

طادی با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای شرکت در گفتاورد ملی نخبگان وجود ندارد، اظهار داشت: افراد از هر قشر و سطح سوادی که باشند می‌توانند به صورت تکی یا گروهی ایده‌ های خود را برای رفع مشکلات و چالش‌ های فعلی و بهبود وضعیت شاخص‌ های توسعه به دبیرخانه ارائه دهند.

وی با بیان اینکه متناسب با شعار سال مشارکت ‌دهی مردم در امور راهگشاست و گفتاور ملی نخبگان فرصتی را برای تعامل نخبگان، مدیران و مردم فراهم کرده است، تصریح کرد: افراد و گروه‌ های مختلف در مراحل مختلف ارزیابی و در هر مرحله نیز هدایایی برای افراد شرکت‌کنندگان پیش‌بینی شده است.

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه علاقه‌ مندان به شرکت در این رویداد می ‌توانند ایده‌ های خود را تا ۲۸  خرداد در آدرس اینترنتی bmn.ir  قسمت گفتاورد ملی نخبگان بارگزاری کنند، افزود: ایده‌ هایی که به مراحل نهایی برسند علاوه‌ بر اینکه ۱۰ میلیارد ریال جایزه نقدی دریافت می‌کنند بلکه برای پیاده‌سازی این ایده نیز ۱۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده می‌شود

  • گروه خبری : گروه های محتوا,گفتگو
  • کد خبر : 171420
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت