بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/08/15 - 14:32
  • - تعداد بازدید: 183
  • - تعداد بازدیدکننده: 168
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اردوی زیارتی سرای امید ویژه نخبگان و مستعدان در مشهد مقدس برگزار شد

در راستای اجرایی سازی برنامه های فرهنگی و تقویت هویت دینی نخبگان و مستعدان، بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بنیاد ملی نخبگان، اردوی زیارتی و تفریحی در مشهد مقدس برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهار محال و بختیاری

اردوی زیارتی و گردهمایی نخبگان و مستعدان به مدت 3 روز به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد، در روز اول آیین افتتاحیه در حرم مطهر امام رضا(ع) رواق حضرت زهرا(س)، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار شد. ازجمله برنامه های اجرا شده درآیین افتتاحیه می توان به قرائت زیارت امین الله و برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره ای اشاره کرد.

در روز دوم نخبگان و مستعدان از آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی و مهدی اخوان ثالث و موزه های واقع در آرامگاه بازدید کردند و در ادامه در برنامه تفریحی موج های آبی شرکت کردند.

در روز آخر نخبگان و مستعدان در سالن همایش هتل فدک الزهرا در آیین اختتامیه گرد هم جمع شدند، در این آیین، یعقوب طادی سرپرست بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری به ایراد سخنرانی پرداخت و ضمن اشاره به اهداف اردوی زیارتی، نخبگان و مستعدان را به ارتباط بیشتر با یکدیگر برای حل مسائل و چالش های کشور سوق دادند.

 سپس مهندس رسول محمدقلی، دستیار ویژه رئیس بنیاد ملی نخبگان در امور مستعدان و آینده‌سازان ضمن اشاره به سیاست‌های جدید و پیش‌روی بنیاد ملی نخبگان، عنوان کرد نگاه ویژه به اجتماع مستعدان در حوزه دانش‌آموزی مورد توجه و در دستور کار بنیاد قرار دارد.

در ادامه مراسم اختتامیه، به نمایندگی از هر استان یک نفر از نخبگان و مستعدان برای دریافت تندیس یاد بود معرفی و تجلیل شد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 168122
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید