چهارشنبه 26 دی 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری با همکاری پارک علم و فناوری استان برگزار کرد:
بازدید تعدادی از مستعدین و مخترعین استان از دو شرکت فناورانه شهرستان بروجن

در راستای حضور موثر مستعدان برتر و مخترعین در عرصه های مختلف علمی و پژوهشی و افزایش مهارت های تخصصی ایشان، برنامه بازدید علمی ازشرکت دانش تجهیز فرزانه و کارخانه ظریف مصور، با حضور تعدادی از مستعدان و مخترعان برتر استان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری، رییس بنیاد نخبگان استان در خصوص این برنامه گفت: این سلسه بازدیدها در راستای اجرای برنامه های مصوب بنیاد و با هدف آشنایی مستعدان و مخترعان از پیشرفت های علمی، فناوری و صنعتی کشور که توسط توان فنی و مهندسی متخصصان ایرانی ایجاد شده است، صورت می گیرد.

وی دلیل دیگر این برنامه ها را ایجاد روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در مستعدان برتر و بهره مندی از توانمندی آنها در جهت بهبود حل مشکلات صنعت اعلام کرد.

در این برنامه شرکت کنندگان از شرکت دانش بنیان دانش تجهیز فرزانه که در حوزه های مختلف تولید شبیه سازهای آزمایشگاهی و آزمایشگاه های مجازی، تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی، تجهیزات پژوهشی و کمک آموزشی، بازدید به عمل آوردند. در این بازدید مدیران و مسئولین مربوطه بازدیدکنندگان را با محصولات و دستاوردهای شرکت آشنا نمودند.

در ادامه برنامه شرکت کنندگان در سالن های کارگاهی شرکت ظریف مصور بروجن حاضر شدند و پس از آن با همراهی مسئولین مربوطه از قسمت های مختلف کارخانه شامل تولید انواع کفپوش های خانگی و اداری، ژئوسنتتیک ها، لایه های صنعتی، سالن های تولید و تعمیر ابزار، نساجی، بازیافت، ریسندگی، تکمیل و .... بازدید به عمل آوردند.

لازم به ذکر است گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور در سال 1363 در قطب صنعتی بروجن با یک خط تولید موکت تأسیس گردید. راهبرد بنیان گذاران شرکت مبتنی بر بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی مدرن و توانمند ترین متخصصان کشور برای ارضای نیاز مشتریان ، موجب اقبال مصرف کنندگان و توسعه سریع این گروه تولیدی صنعتی گردیده است؛ به گونه ای که اکنون با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر 50 میلیون مترمربع موکت و زیربنایی حدود 110 هزار مترمربع یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان موکت و نان وون و مواد اولیه آن در بین کشورهای منطقه می باشد.

کسب جایزه بین المللی کیفیت پاریس در سال 1998 میلادی و اخذ گواهینامه های استاندارد( ISO 9001) و ISO TS  لوح حمایت از مصرف کنندگان، انتخاب به عنوان واحد نمونه تولیدی کشور، انتخاب به عنوان صادرکننده فعال و نمونه کشوری در سال های 1376 ، 1384 ، 1386، دریافت کمان زرین کارآفرینان برتر در سومین جشنواره کارآفرینی شیخ بهایی، دریافت لوح زرین اولین جشنواره ملی مشهورترین برندهای ایران توسط گروه ظریف مصور، از دیگر افتخارات این گروه صنعتی می باشد.

تاریخ انتشار : 1397/02/23
کد : 81
تعداد بازدید: 268

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601