جمعه 9 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید مجازی مستعدان برتر از شرکت دانش تجهیز فرزانه

در راستاي آشنایی مستعدان برتر و مخترعين در عرصه هاي مختلف علمي و پژوهشي و افزايش مهارت هاي تخصصي ایشان، برنامه بازديد علمی به صورت مجازی از شرکت دانش تجهیز فرزانه، طراح و تولیدکننده تجهیزات و آزمایشگاه های واقعی و مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياري:

رييس بنياد نخبگان استان در حاشيه اين برنامه گفت: اين سلسه بازديدها در راستای اجرای برنامه هاي مصوب بنیاد و با هدف آشنايي مستعدان و مخترعين از پیشرفت های علمی، فناوری و صنعتی كشور توسط متخصصان ایرانی و همچنین ایجاد روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در مستعدان برگزار شد.

در این بازدید مجازی، از شرکت دانش تجهیز فرزانه و بخش های مختلف تولید شبیه سازهای آزمایشگاهی، تولید تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات پژوهشی، آزمایشگاه های مجازی با حضور و توضیحات مسئولين مربوط بازدید به عمل آمد.

لازم به ذکر است شرکت دانش تجهیز فرزانه با برند فروش تکنو آموزش و با تلاش مستمرگامی موثر در جهت بهبود امر آموزش حرکت کرده است. تولید تجهیزات آموزشی شرکت بر اساس استاندارد های فنی و آموزشی، محصولات تولیدی این شرکت را کاملا منحصر به فرد نموده است. این شرکت در دو سال گذشته با شرکت های خودروسازی و دانشگاه های معتبر کشور همکاری داشته است و گواهینامه ها و تقدیرنامه های بسیاری از  نمایشگاه بین المللی و جشنواره های معتبر دریافت کرده است.

تاریخ انتشار : 1399/07/09
کد : 10436
تعداد بازدید: 65

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601