سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با همکاری بنیاد نخبگان و بنیاد شهید و امور ایثارگر استان برگزار می شود:
همایش تجلیل و الگو سازی از تعدادی از مستعدان برتر و مخترعین استان

بنیاد نخبگان با همکاری بنیاد شهید استان در راستای  تقدیر از مستعدان برتر به عنوان الگویی با ارزش در جامعه و ترغیب ایشان به تلاش بیشتر برای توسعه و پیشرفت جامعه، همایش تجلیل و الگو سازیی از مستعدان برتر را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

مجتبی بنیادیان رییس بنیاد نخبگان استان با اشاره به رویکرد بنیاد ملی نخبگان در الگوسازی از سرآمدان و نخبگان، هدف اصلی برگزاری این برنامه را ایجاد انگیزه و الگوسازی از سرآمدان و هدایت جوانان و نوجوان دانست.

بنیادیان گفت: بنیاد نخبگان در راستای مأموریت خود، توانمندسازی اجتماعات نخبگانی و الگوسازی از ایشان را در دستور کار خود قرار داده است و اجرای چنین برنامه هایی برای مستعدان برتر بر مبنای قدردانی از تلاش های و زحمات آنها و ایجاد انگیزه و پویایی برای تلاش بیشتر در راستای پیشرفت و توسعه کشور می باشد.

بنیادیان خاطر نشان کرد: تجلیل و تکریم از سرآمدان از وظایف و ضروریات هر جامعه به ویژه بر عهده مردم آن جامعه می باشد که بر آن ارج نهاده، زیرا مردم و مسئولین باید نسبت به مستعدان جامعه خود آشنایی و شناخت داشته باشند و از ظرفیت های این سرآمدان برای حل مشکلات و مسائل منطقه بومی خود بهره مند شود.

لازم به ذکر است این همایش روز دوشنبه مورخ 20 اسفندماه 1397 ساعت 15 در مجتمع لاله شهرکرد برگزار می گردد. بدینوسیله از کلیه مستعدان تحت حمایت بنیاد جهت حضور در این همایش دعوت به عمل می آید.

مستعدان برتر جهت شرکت در برنامه، «نام و نام خانوادگی» + کلمه «تجلیل» + «تعداد همراه» را تا 16 اسفند به سامانه پیامکی بنیاد به شماره 50001299585495 ارسال نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/12/12
کد : 10288
تعداد بازدید: 122

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601