سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در دهه مبارک فجر صورت گرفت:
از دانش آموزان ممتاز خانواده شهدا و ایثارگران تقدیر به عمل آمد

در راستای تشویق دانش آموزان فعال و مستعد، مراسم تشویق فرزندان ممتاز خانواده شهدا و ایثارگر با حضور مسئولین بنیاد شهید و بنیاد نخبگان و آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

مجتبی بنیادیان رییس بنیاد نخبگان استان در این مراسم طی سخنانی با تبریک پیروزی انقلاب اسلامی گفت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی توجه به توسعه علم و فناوری و موفقیت های به دست آمده  در این عرصه می باشد.

بنیادیان گفت: شما دانش آموزان عزیز که متنسب به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هستید باید همانند آن عزیزان در جبهه علم و فناوری مجاهدان خستگی ناپذیر باشید.

رییس بنیاد نخبگان استان به مشکلات امروز کشور اشاره کرد و افزود: راه حل برون رفت از این مسائل تکیه بر توان داخلی و نیروی انسانی متخصص و در یک کلام اقتصاد مبتنی بر علم و دانش می باشد که دانش آموزان و دانشجویان مستعد، مجاهدان این حوزه می باشد.

بنیادیان آموزش و پرورش را یکی از ارکان مهم توسعه فرهنگ دانش بنیان دانست و یادآور شد: با تغییراتی که در چارت بنیاد ملی نخبگان روی داده است و معاونت جدیدی به نام معاونت مستعدان به مجموعه معاونت های بنیاد ملی اضافه شده است، توجه و تکیه این بنیاد به جامعه دانش آموزای افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است در پایان مراسم از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

تاریخ انتشار : 1397/11/17
کد : 10270
تعداد بازدید: 41

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601