سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

سامانه ثبت اطلاعات دانش‌پژوهان و اساتید فعال راه‌اندازی شد

به همت ستاد توسعه فناوری‌های ، لیزر، فوتونیک ساخت و  مواد پیشرفته معاونت علمی؛ سامانه ثبت اطلاعات دانش‌پژوهان و اساتید فعال به منظور جهت‌دهی این دانش‌پژوهان توانمند و فعال راه شد.

اساتید دانشگاه‌ها و دانش‌پژوهان علاوه بر نقش کلیدی در تولید، توسـعه علـم و پیشـرفت و همچنین آبـادانی کشور، وظیفه تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص را نیز بر عهده‌دارند. شایسته است که این قشر جامعه، خلق ارزش از دانش و فناوری را به عنوان یکی از اصول کاری و فعالیت خود در نظر گرفته و تولید ثروت در داخل مرزهای کشور را هدف‌گذاری و اجرا کنند.

به همین منظور؛ به همت ستاد توسعه فناوری‌های ، لیزر، فوتونیک ساخت و  مواد پیشرفته معاونت علمی؛ سامانه ثبت اطلاعات دانش‌پژوهان و اساتید فعال  به منظور جهت‌دهی دانش‌پژوهان توانمند و فعال با تجارب، ایده‌ها و دارای طرح‌های توسعه فناوری متنوع راه اندازی شد.

این شبکه راه اندازی شده می‌تواند شبکه‌ای بی‌بدیل از متخصصین و صاحبنظران را ایجاد کند. یک شبکه فعال، مؤثر و پویا از این دست ذیل چتر حمایتی مادی و معنوی این ستاد، قابلیت رونق هم‌افزایی میان دانشگاه و پژوهشگران با صنعت را باهدف توسعه فناوری‌های کلیدی موردنیاز کشور، دارا خواهد بود.

تمامی دانش‌پژوهان و اساتید فعال و علاقه‌مند به حوزه‌های مختلف فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت میتوانند برای عضویت در این سامانه و پیوستن به شبکه فعالان ستاد اقدام کنند.

تاریخ انتشار : 1397/10/15
کد : 10245
تعداد بازدید: 43

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601