پنج شنبه 1 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ثبت نام سی امین جشنواره امتنان آغاز شد

با توجه به ماده 195 قانون کار، جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه، هر ساله با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین اشاعه فرهنگ کار و تلاش در جامعه در سه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دو سطح ملی و استانی برگزار می‌شود.

متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند از 5 آبان ماه لغایت 5 آذرماه 1397 با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ارائه شیوه های نوین در کار، اختراع، ابتکار (ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید) و یا راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فن آوری، خدمات تولید محصول در جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان تولید و صرفه جویی ارزی و ریالی، افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه های داخلی و خارجی، افزایش رفاه یا رضایت مشتری و کاهش هزینه‌های مشتری پس از ارائه خدمات، افزایش میزان تولید در زمان مشخص و صرفه جویی در نهادهای تولید نسبت به سال های گذشته از معیارهای انتخاب سی و امین جشنواره امتنان است.

منتخبین استانی پس از داوری و مشخص شدن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رقابت در سطح ملی معرفی می شوند. لازم است متقاضیان به کلیه سوالات مندرج در پرسشنامه با نهایت دقت پاسخ داده و مستندات مورد نظر را در سامانه پیوست کنند.

تاریخ انتشار : 1397/08/14
کد : 10203
تعداد بازدید: 205

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601