پنج شنبه 1 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

همایش تشویق دانش آموزان مستعدبرتر فارسان برگزار می‌شود

همایش تشویق و الگو سازی از دانش آموزان مستعد برتر به همت بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياري، همايش تشویق و الگو سازي از دانش آموزان شهرستان فارسان را در راستاي فعالیت‌های تكريم و الگوسازي و با هدف شناسايي و معرفي مستعدان برتر، تشویق و قدرشناسي از برجستگان جامعه دانش آموزی، با همكاري آموزش و پرورش شهرستان فارسان، برگزار مي کند.

مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری در همین رابطه گفت: تشویق و الگوسازي از مستعدان برتر و قدرشناسي از برجستگان جامعه دانش آموزی يكي از راه هاي نهادينه کردن فرهنگ نخبگاني و شاخصه هاي توسعه يافتگي در جامعه است که سبب ایجاد وافزایش حس خودباوری در اجتماع نخبگانی خواهد شد.

وی افزود: بنیاد نخبگان استان در راستای هدایت و حمایت از دانش آموزان، برنامه های مشترکی از جمله برنامه ملی شهاب، طرح دوست علمی، بازدیدهای علمی و فرهنگی با حضور دانش آموزان مستعد، برگزاری کارگاه های مرتبط، را با همکاری آموزش و پرورش طراحی و برگزار می کند.

بنیادیان ادامه داد: بنیاد استان علاوه بر  شناسایي، حمايت و هدايت جامعه دانشجویی، قشر دانش آموزی را نیز  با رويكرد توانمندسازي و الگوسازی، به عنوان یکی از جوامع هدف خود در اولویت کاری قرار داده‌ است. برگزاری برنامه ها و همایش های تشویقی نیز در همین راستا انجام می شود.

یوسف تیموری؛ مدیر آموزش پرورش شهرستان فارسان نیز با اشاره به اینکه تشویق و الگوسازی از دانش آموزان شهرستان فارسان برای اولین بار به همت بنیاد نخبگان استان برگزار می شود، گفت: شهرستان فارسان از لحاظ علمی شاخصه های بالایی دارد؛ بنابراین برگزاری این قبیل برنامه ها می تواند نقش بسزایی در ترغیب بیشتر دانش آموزان برای حرکت در مسیر نخبگانی داشته باشد.

لازم به ذکر است، رویداد فرهنگی «تشویق و الگوسازي از دانش آموزان شهرستان فارسان»، آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/08/13
کد : 10202
تعداد بازدید: 59

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601