شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری دوره توجیهی آموزشی مدرسه فصلی خلاقیت و ایده پردازی استان چهارمحال و بختیاری

دوره توجیهی آموزشی مدرسه فصلی خلاقیت و ایده پردازی در راستای ایجاد گفتمان با موضوع نخبه شناسی، نخبه پروری، نخبه گزینی و نخبه گماری در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

این دوره به همت بنیاد نخبگان و با مشارکت بنیاد نخبگان استان فارس و به منظور تشکیل و آموزش هسته اولیه خلاقیت در استان با حضور تعدادی از اعضای هیات علمی، مستعدان برتر، مدیران مراکز رشد و دبیران و کارکنان آموزش و پرورش استان، برگزار گردید.

در برنامه ریزی های انجام شده این برنامه در چهار مرحله اجرا شد. مرحله اول مهارت عام خلاقیت، مرحله دوم مهارت های خاص خلاقیت، مرحله سوم آموزش های مرتبط با نوآوری و کارآفرینی و مرحله چهارم افراد شرکت کننده که ایده های کارآفرینی و نوارزش آفرینی دارند امکان این را خواهند داشت تا از مشاوره های رایگان دانشگاه در راستای عملی کردن ایده های خود بهره ببرند. دانشگاه ها و سایر مراکز مرتبط از جمله پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان این دانشجویان را در مسیر عملی کردن ایده هایشان کمک خواهند کرد.

از مهمترین محورها و اهداف مدرسه خلاقیت و ایده پردازی می توان به مواردی چون ایجاد بستر گفتمان هویت نخبگی، ترویج مهارت های عام و خاص خلاقیت و ایده پردازی، توانمند سازی مهارت های حل مساله و تصمیم گیری دانش آموزان و آشنا نمودن ایشان با حوزه های مختلف علم، فرهنگ، هنر، نوآوری و ارزش آفرینی و ایجاد بستر در جهت تعامل دانش آموزان با بنیاد نخبگان استان نام برد.

تاریخ انتشار : 1398/11/20
کد : 10199
تعداد بازدید: 93

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601