یکشنبه 4 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در ادامه بازدیدهای علمی بنیاد صورت می گیرد:
تعدادي از مستعدادن برتر و مخترعان استان از کارخانه ظریف مصور شهرستان بروجن بازدید می کنند

در راستاي حضور موثر مستعدان برتر و مخترعين در عرصه هاي مختلف علمي و پژوهشي و افزايش مهارت هاي تخصصي ایشان، برنامه بازديد علمي از کارخانه ظریف مصور، در اواخر فروردین با حضور تعدادي از مستعدين برتر استان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياري:

رييس بنياد نخبگان استان در این رابطه گفت: اين سلسه بازديدها در راستای اجرای برنامه هاي مصوب بنیاد و با هدف آشنايي مستعدان و مخترعين از پیشرفت های علمی، فناوری و صنعتی كشور توسط توان فنی و مهندسی متخصصان ایرانی و همچنین ایجاد روحیه اعتماد به نفس و خودباوری درمستعدان برتر و بهره مندي از توانمندي آنها در جهت بهبود حل مشكلات صنعت، برگزارمی شود.

گروه توليدي صنعتي ظريف مصور در سال 1363 در قطب صنعتي بروجن با يك خط توليد موكت تأسيس گرديد. راهبرد بنيان گذاران شركت مبتني بر بهره گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي مدرن و توانمند ترين متخصصان كشور براي ارضاي نياز مشتريان ، موجب اقبال مصرف كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي گرديده است؛ به گونه اي كه اكنون با ظرفيت توليد سالانه بالغ بر 50 ميليون مترمربع موكت و زيربنايي حدود 110 هزار مترمربع يكي از بزرگ ترين توليدكنندگان موكت و نان وون و مواد اوليه آن در بين كشور هاي منطقه مي باشد.

تاریخ انتشار : 1397/01/26
کد : 58
تعداد بازدید: 217

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601