پیام تبریک معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت نوروز 1400

پیام پروانه‌ها، پیروزی است و پیشرفت. چیرگی بر محدودیت و تحریم و تاریکی، درس بزرگ نوروز است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در پیام سورنا ستاری معاون علمی و فناوی رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان می خوانیم:

بهار و پروانه‌ها، همواره به ما می‌آموزانند که دارایی زمین، دارایی زمان و دارایی انسان، در زیست‌بوم‌اش نهان است و از آن نیز پدیدار می‌شود.
جسارت جوانان خلاق زیست‌بوم نوآوری و فناوری، فتح قله‌های جدید را به همراه می آورد. چنین است که شکست برای اهالی این پاک‌بوم، بی‌معناست. ما، یا پیروز می‌شویم یا می‌آموزیم. در مواجهه با دشواری های دشمن یکساله مان؛ «کرونا» نیز، اهالی زیست‌بوم نوآوری و فعالان عرصه دانش‌بنیان، این مفهوم را به زیبایی، نمایان کرده‌اند و با نمایش دادن ایران قوی‌تر، در برابر این بیماری، سرسختانه و سربلندانه ایستاده اند.
 
«تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»، شعار سال جدید است که از سوی رهبر معظم انقلاب، نامگذاری و مزین شده است. امسال نیز، دوبار، عید عزیز نیمه شعبان را جشن خواهیم گرفت که تاکیدی است بر نوید دادن سالی پربار و شکوهمند.
سال نو را به مردم شریف ایران تبریک می‌گویم و یک آرزو برای سرزمین عزیزم دارم؛ همانگونه که به رسم چندین ساله، آخرین روز سال را روز ملی نفت نامگذاری کرده‌اند، «روز ملی اقتصاد بدون اتکا به نفت» را نیز به‌زودی در تقویم‌مان بیفزاییم و حال سرزمین‌مان را دگرگون سازیم. چنین بادا.


سورنا ستاری
معاون علمی و فناوی رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان

تاریخ انتشار : 1400/01/07
کد : 20560
تعداد بازدید: 23