مراسم تجلیل از برگزیدگان علمی و مستعدان برتر مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد

با حضور رؤسای بنیاد نخبگان و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، مراسم تجلیل از برگزیدگان و مستعدان برتر مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری:

مجتبي بنياديان رییس بنیاد نخبگان استان ضمن عرض تبریک به برگزیدگان علمی تحت پوشش کمیته امداد گفت: این برنامه ها در راستای قدرشناسی از تلاش‌ و‌ کوشش مستعدان استان می باشد که امید است ایشان با حمایت های مادی و معنوی دستگاه های ذی ربط بتوانند به مرز نخبگی برسند و اثرات ملموسی در حل مشکلات جامعه داشته باشند.  

بنیادیان گفت: بنیاد نخبگان در راستای مأموریت خود، توانمندسازی اجتماعات نخبگانی و الگوسازی از ایشان را در دستور کار خود قرار داده است و با همکاری سایر دستگاه ها برنامه های متنوعی با هدف ایجاد انگیزه و پویایی اجتماعات نخبگانی اجرا می کند.

وی گفت: برگزیدگان علمی و مستعدان برتر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در شرایطی دشوار توانسته اند به موفقیت های خوبی دست پیدا کنند، در نتیجه این جوانان سخت کوش می توانند الگوی مناسبی برای اصلاح ذهنیت افرادی باشند که امکانات ویژه را مبنای موفقیت می دانند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از برگزیدگان علمی و مستعدان برتر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) با اهدای لوح تقدیر و هدایایی، تجلیل شد.

تاریخ انتشار : 1399/12/27
کد : 20557
تعداد بازدید: 46